smutna zena
Zdroj: shutterstock.com

Podľa týchto troch prejavov zistíte, že si vás muž neváži

Alexandra König 23.02.2020, 20:00 Vzťahy
Úcta vo vzťahu by mal byť základ. Nie vždy to tak je! Koľko krát ste videli, ako sa k vašej kamoške jej partner choval neúctivo a ona si to možno ani neuvedomila? A možno prehliadate aj vy, že sa tak občas ku vám správa aj ten váš...

1. Smeje sa na vašich chybách a nezdaroch, namiesto toho, aby vám pomohol

Snažíte sa zakúriť v krbe a príliš vám to nejde, upiekli ste koláč, ktorý sa až tak veľmi  nepodaril... a on miesto toho, aby vás podržal, smeje sa, alebo ešte horšie - sarkasticky to komentuje pred ostatnými a vám je trápne, možno až úplne nepríjemne. Toto by muž, ktorý si vás váži robiť nemal, aj keď hranica, medzi nevinným doberaním a ponižovaním môže byť veľmi tenká. Ale vy presne viete, kedy je to už cez. A vedia to aj ostatní. 

2. Flirtuje pred vami s inými ženami

To je fakt veľká drzovka! A niektorí muži sa svoje zjavné konanie snažia skrývať a budú vás presviedčať, že si vymýšľate. Komentovanie "dobrého zadku" alebo "veľkých pŕs" je úplne mimo. To sa jednoducho nerobí...

3. Nedodrží slovo

Sľúbi, že príde skôr a pôjdete na večeru, alebo že cez víkend vezme deti do kina a vy budete mať čas na seba. No on na poslednú chvíľu zmení plány, alebo nedvíha telefón... to všetko sú znaky toho, že si vás príliš neváži. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk