Zdroj: Dušan Kittler

Miriam Kalisová je opäť zaláskovaná. Kto je tajomný muž po jej boku?

Rytmus Života 18.07.2019, 11:00 Vzťahy
Známa moderátorka včera pridala na svoj Instagram fotografiu s popisom, ktorý je jasným vyznaním lásky.

Temperamentné Taliansko praje láske. Práve v Trieste sa pred dvomi rokmi prevalil románik herca Tomáša Maštalíra (40) s dnes už jeho manželkou Kristínou a najnovšie si tam namierila aj markizáčka Miriam Kalisová (34). Tá si tam dopriala dovolenku s novým tajomným mužom, ktorý je podľa jej instagramovým príspevkom jej dlhoročným dobrým priateľom. Dnes toto priateľstvo však znamená niečo viac. Takto opisuje ich lásku samotná Miriam na jej Instagrame @miriam.kalisova: „Keď stretneš muža, z ktorého urobíš kráľa, vtedy zataj dych a dovoľ si kráčať...“ vyznala sa zo svojich citov na sociálnej sieti Miriam a so svojimi fanúšikmi sa tak podelila o svoje šťastie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Raz stretneš muža, čo za slovom si bude stáť, Čo radšej chybu prizná si, než okolie bude preklínať. Čo svojím pohľadom rozjasní tvoj deň, Ten,čo pomôže ti, prekročiť svoj vlastný tieň. Ten, čo spúta ťa iba objatím, a nikdy oháňať sa nebude zajatím. Ten, čo bozkom zaženie krivdu.. Ten,čo nepotrebuje mať vždy pravdu.. Ten, čo očami povie ti:"si môj svet".. Ten, pri ktorom prestaneš hovoriť slovo "KEĎ".. Ten, čo s Tebou chce vítať každé ráno.. Ten, čo nikomu nedovolí ukradnúť Ti spánok.. Ten, pri ktorom máš pocit, že si vesmír... Ten, za kým poslepu vydáš sa chodníkom lesným.. Ten, komu stačí len Tvoja láska.. Ten, pri kom sa nebojíš pokojne zaspať.. Keď stretneš muža, z ktorého urobíš kráľa, vtedy zataj dych a dovoľ si kráčať.. . . #poetry #byMiriam #mojZivotS? #dakujem #happyMimi #loved #leboNicNieJeDolezitejsieAkoCititSaSlobodne #bodka? ? #trojbodka ...

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Nedávno Miriam zverejnila video, v ktorom ďakujem svojim kamarátom a svojmu partnerovi a dlhoročnému kamarátovi za nádhernú tajnú narodeninoú oslavu: ,,O tomto sú zážitky, priatelia a láska..lebo tí, ktorí vás skutočne milujú, vás aj poznajú a presne vedia, ako vám urobiť radosť..takú tú naozajstnú..a ja mám to šťastie, že z človeka, s ktorým sa poznáme 8 rokov, sa postupne stala láska..a pripravil mi to najkrajšie prekvapenie, aké som kedy zažila..ďakujem."

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tento týždeň sa mi stala asi tá najmilšia a najláskyplnejšia záležitosť za posledné roky (ak nerátam zážitky s Miuchou ☺️) .. stalo sa to v utorok, deň po mojich narodeninách..len som si tak kráčala chodníčkom k domčeku a zrazu na mňa spoza rohu vyskočia najmilší a najvzácnejší ľudia môjho života..kamarátky, kamaráti a doma robená torta (od @marekkb - silno oceňujem tvoj zmysel pre tortadizajn????) s obrovskou sviečkou zo svietnika, lebo zabudol kúpiť sviečku ??? ..a perfektná grilzáhradná párty ♥️..o tomto sú zážitky, priatelia a láska..lebo tí, ktorí vás skutočne milujú, vás aj poznajú a presne vedia, ako vám urobiť radosť..takú tú naozajstnú ??? ..a ja mám to šťastie, že z človeka, s ktorým sa poznáme 8 rokov, sa postupne stala láska ♥️???? ..a pripravil mi to najkrajšie prekvapenie, aké som kedy zažila ???..ďakujem ♥️ PS: a viete, čo je najviac super? Že som ani raz nevytiahla mobil, nemám jedinú fotku, selfie a ani video ?? s nikým ?..okrem tohto úvodného...my sme si taaak vychutnali ten večer, že mobily boli tá posledná vec, na ktorú sme mysleli ???? PS1: moji kamoši spievajú najkrajšie na svete..milujem vás ???? . . #usmejSaMatka? #leboSlncoVDusiJeZaklad #kedNedovolisAbySvetPrestalBytGombicka #bdaygirl #dakujem

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk