Krásne a lacné šperky podľa vášho želania, bez stresov a zdržania
Zdroj: VIPgold.sk

Krásne a lacné šperky podľa vášho želania, bez stresov a zdržania

05.10.2020, 00:00 PR Články
Pri výbere zásnubného prsteňa je dôležité mať istotu, že výrobok bude nielen krásny, ale aj kvalitný. Ide predsa o moment a udalosť, ktorú mnohí zažijú iba raz za život a práve preto by ste na tomto šperku, nemali veľmi šetriť. Dobrou správou ale je, že dnes už do jeho kúpy netreba vkladať väčšinu vašich úspor, pretože na správnom mieste si dokážete vybrať luxusné prstene v rôznych cenových kategóriách. A my vás o tom presvedčíme.

Snaha ušetriť každé jedno euro ide väčšinou nielen na úkor kvality, ale aj radosti vašej partnerky. Ak preto hľadáte široký výber, veľa možností a vysokú kvalitu, VIPgold.sk vám ochotne pomôže.

Jedinečné zásnubné prstene

Pre každú ženu je zásnubný prsteň niečo, čo bude hrdo nosiť a poteší sa pri každej príležitosti, keď jej ho niekto pochváli. Preto je dôležité, aby bol pekný, kvalitný a aby si svoje vlastnosti udržal čo najdlhšie. VIPgold vo svojej dielni kombinuje dlhoročné skúsenosti, kvalitné materiály a túžbu vybaviť každú objednávku k plnej spokojnosti zákazníka.

Nákup cez e-shop alebo v predajni

Krásny zásnubný prsteň môžete od VIPgold kúpiť dvomi spôsobmi. Na webe nájdete e-shop, v ktorom si viete prstene zoradiť podľa rôznych filtrov, čo vám uľahčí orientáciu v širokej ponuke.

VIPgold však vie, že niektorí zákazníci si radi prsteň pred kúpením pozrú naživo. Preto v Bratislave zariadili showroom, ktorý môžete osobne navštíviť. Nájdete tu aj niektoré kúsky, ktoré na e-shope nie sú. Ochotní predajcovia vám pomôžu pri ich výbere a vysvetlia vám, ako nájsť ten pravý doplnok na každý deň.

Krásne a lacné šperky podľa vášho želania, bez stresov a zdržania
Zdroj: VIPgold.sk

Nákup bez zbytočných obáv

Správna veľkosť, vhodná krabička, záruka kvality šperkov... Na to všetko musíte myslieť, ak nenakupujete v overenom obchode. Avšak VIPgold je dôveryhodný obchod, ktorý na slovenskom trhu funguje už niekoľko rokov. Aby zaručili spokojnosť zákazníka, ponúkajú bezplatnú úpravu veľkosti, luxusnú krabičku na prsteň a certifikáty, ktoré sú dôkazom o pravosti drahokamu aj šperku.

Vďaka vysokej úrovni obchodu VIPgold.sk sa nemusíte báť, že by ste pri nákupe zásnubných prsteňov alebo iných šperkov narazili na problémy. Všetko od pomoci s výberom až po úpravu veľkosti tu vybavíte bez väčšieho zdržania a stresu. Tak sa inšpirujte a v pohodlí domova nakupujte.

(PR)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.