Revolučná japonská precíznosť v starostlivosti o fúzy i telo

30.09.2019, 00:00 PR Články
Zrýchľujúce sa životné tempo a čoraz vyššie nároky na bezchybný vzhľad – to inšpirovalo japonskú technologickú spoločnosť Panasonic k vyvinutiu revolučného multifunkčného zastrihávača fúzov a chĺpkov na tele pod označením i-shape ER-GY60.

Jeho tvorcovia sa inšpirovali tradičnou holičskou britvou, ktorá aj naďalej zostáva neprekonateľným nástrojom na dôkladné oholenie. So strojčekom sa vďaka optimálnej ergonómii a I-shape dizajnu veľmi presne a ľahko pracuje, navyše sa dostane aj do ťažko prístupných oblastí, čo iste ocenia nielen muži, pre ktorých je prístroj predovšetkým určený. Technológia špeciálnych ultratenkých britov umožňuje používať strojček nasucho aj namokro bez akéhokoľvek podráždenia. Strihač je vybavený setom niekoľkých nadstavcov, zvládne tak hravo každý styling – od obyčajného zastrihnutia fúzov na požadovanú dĺžku po vytvorenie žiadaného tvaru alebo úplne precízne vyholenie požadovaných partií tela.

Na zastrihávanie fúzov na jednotnú dĺžku má strojček k dispozícii 20 úrovní nastavenia od 0,5 mm až po 10 mm. Nadstavec na finálne presné tvarovanie ocenia predovšetkým majitelia fúzov alebo náročnejších kreácií, ktorí vďaka nemu dajú úprave fúzov precíznu bodku.

Na rýchle a dôkladné oholenie je strojček vybavený ultratenkým britom, ktorý je schopný odstrániť chĺpky až na 0,1 mm. Vďaka vodotesnému vyhotoveniu ho možno používať priamo v sprche. Po novom je tento model vybavený i funkciou obojsmerného zastrihávania, čo výrazne skracuje čas holenia, navyše flexibilná zmena smeru celý proces zjednodušuje a spríjemňuje. Luxusný dizajn a vyhotovenie strojčeka, ktorý na plné dobitie potrebuje obyčajnú jednu hodinu, z neho robí nenahraditeľného každodenného spoločníka moderného muža.

Skrátená verzia – produktový tip k fotografii

Revolučný i-shape strojček od Panasonicu v štýle klasickej britvy ER-GY60 zvládne s japonskou precíznosťou všetko od rovnomerného zastrihnutia fúzov po dôkladné vyholenie chĺpkov na tele. Vďaka pridaným nadstavcom je možné vytvoriť akýkoľvek styling, možno ho používať nasucho aj namokro a dostane sa aj do ťažko prístupných miest. Odporúčaná MOC je 2 299 CZK/89 EUR.

(PR)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.