Veľká letná súťaž potrvá už len pár dni!

19.08.2019, 00:00 PR Články
Sieť multikín Cinema City Slovensko spustila začiatkom júla veľkú letnú suťaž. Každý si v nej môže vystierať skvelé výhry, napr. all-inclusive dovolenku do Stredomoria.

Vyhráva každý! S letnou súťažou v Cinema City si môžete aj tento rok zotrieť skvelé výhry.  Pri návšteve ktoréhokoľvek kina Cinema City dostanete k vstupenke stierací žreb, ktorý je zaručene výherný. S nami predsa nebude nikto prehrávať! Veľká letná súťaž potrvá už len do konca augusta.  

Ako súťažiť? Je to jednoduché - stačí, ak po zakúpení vstupenky zotriete stierací žreb a hneď uvidíte svoju aktuálnu výhru.

Z 220 tisíc výhier na vás čaká ešte 191 tisíc. Okrem 40 tisíc vstupeniek a popcornu 1+1 zdarma, máme pre vás 156 tisíc zliav, 1200 vstupeniek zdarma, vrátane vstupeniek na 4DX a SUPERSCREEN, 4000 kozmetických produktov, či 190 kozmetických balíčkov. Jeden šťastlivec získa automobil Mazda na 1 mesiac a dvaja si u nás môžu vystierať All-inclusive dovolenku do Stredomoria! Na čo čakať? Bežte si po svoju výhru!

Pre viac informácií o premiérach, či službách Cinema City , kontaktujte:

Martina Kosturková

kosturkova@divino.sk     

+421 908 225 089

Divino, Juicy PR agency

(PR)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.