Zapracujte na sebadôvere svojej dcéry.

31.05.2019, 00:00 PR Články
Otázky týkajúce sa svojho vzhľadu však neriešia len dospelé ženy. Značka Dove sa preto spýtala 5165 dievčat z celého sveta do akej miery sú spokojné samé so sebou.

Výskum ukázal, že vzťah k vlastnému telu je zdrojom úzkosti mnohých z nich. Nevhodná poznámka či nedostatok komunikácie v rodine dokážu sebavedomím dospievajúceho dievčaťa poriadne zatriasť. Zvládnuť obdobie puberty je rodiča nesmierne náročná úloha a nie je hanbou poradiť sa. Dove preto vytvoril príručku „Sama sebou“, ktorá má rodičom pomôcť vychovať spokojné a šťastné mladé ženy.

Príručka obsahuje rady týkajúce sa tých najvýznamnejších faktorov majúcich vplyv na sebadôveru a spokojnosť dievčat s vlastným telom- od mediálneho tlaku cez nátlak okolia až po posmievanie a šikanovanie kvôli vzhľadu. Na jej príprave sa podieľali odborníci zaoberajúci sa psychológiou, vnímaním tela, sebadôverou či poruchami prijímania potravy a zostavili tak efektívny nástroj, ktorý bude nápomocný pri budovaní sebadôvery aj vašej dospievajúcej dcéry.  Stiahnite si ju bezplatne tu a začnite hneď dnes. 

(pr)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.