Svadobný deň

30.05.2018, 00:00 PR Články
Najočakávanejším momentom v živote každej ženy je svadba. Povinnosti súvisiace s plánovaním a výberom dátumu, miesta, cez fotografa a družičky až po svadobné menu a obrúčky, predchádzajú tomu najkúzelnejšiemu dňu, počas ktorého sa každá žena chce cítiť krásna a výnimočná.

Rovnako ako pocit výnimočnosti vo svadobný deň, je pre každú nevestu dôležitá originálnosť a odlišnosť práve tej jej svadby od predchádzajúcich. Dôležitou súčasťou plánovania svadby je aj výber vhodného oznámenia o svadbe, nad ktorým dokážu nevesty sedieť hodiny a hodiny, kým sa rozhodnú pre to najlepšie. Možností je neúrekom, avšak množstvo z nich sa už opakuje a je ťažšie sa odlíšiť. Nevadí! Vďaka Empikfoto môžete mať netradičné, originálne a zároveň jedinečné svadobné oznámenie. Také, aké zaručene nemá nik iný, pretože na ňom môže byť vaša spoločná fotografia s partnerom. Môže ísť napríklad o vašu prvú spoločnú fotografiu ako páru alebo vašu obľúbenú fotografiu. V prípade, že by ste chceli upustiť uzdu fantázii a ste adrenalínový typ, na fotografii môže byť zachytený netradičný zážitok akým je napríklad tandemový zoskok padákom. Výber fotografie, ktorá bude zdobiť vaše svadobné oznámenie a je len a len na vás. Deň „D“ môže prísť!

Radi by ste si však po zvyšok vášho spoločného života uchovali spomienky na tento úžasný deň? Portfólio značky Empikfoto je plné rôznych personalizovaných produktov. Inšpirujte sa napríklad fotoknihou, v ktorej budú zvečnené tie najkrajšie fotografie vás, vašej rodiny a priateľov, ktoré vám budú tento výnimočný deň pripomínať hocikedy, keď vás ovládne pocit nostalgie. Ďalším skvelým nápadom je fotoplagát alebo fotoobraz s najobľúbenejšou fotografiou zo svadby, ktorý môže byť dekoráciou vášho domova a zároveň ozvláštnením prázdnej steny v obývačke alebo spálni. Veríme, že aj vďaka Empikfoto budete na váš svadobný deň spomínať ešte veľa rokov.

Množstvo iných personalizovaných produktov nájdete na www.empikfoto.sk alebo prostredníctvom mobilnej aplikácie, vďaka ktorej si môžete veľmi rýchlo práve odfotenú fotku zvečniť na jednu z vyššie spomenutých inšpirácií. Aplikácia je dostupná pre iOS aj Android. Od 21.5. do 1.6. si navyše viete potlačiť plyšového medvedíka so zľavou 30 % s kódom DENDETIMEDVEDIK. Pri zakúpení vankúša máte s kódom DENDETIVANKUS zľavu 40 % na druhý vankúš a s použitím kódu DENDETIPUZZLE máte 30 % zľavu.

(pr)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.