Zdroj: shutterstock

Umelé, silikónové prsia. Čo si o nich muži skutočne myslia?

redakcia EVITA, pk 18.12.2020, 14:00 Krása a móda
Chcú sa páčiť predovšetkým samy sebe, ale ide tak trochu aj o mužov. Ako oni vnímajú silikónom upravená prsia? Opýtali sme sa!

Honza, 47

Príroda je príroda, ale keď sa príroda k dáme nezachová úplne priateľsky, prečo to chirurgicky nenapraviť. Keď niekomu rastú krivo zuby, tiež si ich nechá spraviť. Zle vyzerajú ženy, ktoré si nechávajú vypchať prsia do obludných rozmerov, ale i tie, ktorým nevyrastú žiadne prsia, alebo naopak obrovské, ktoré prekážajú, prípadne rôzne veľké (aj to sa stáva). Vtedy nemožno proti zásahu plastického chirurga nič namietať.

Pavol, 53

Niektorým ženám silikóny určite pomáhajú. Videli ste niekedy napríklad ploché visiace placky? Sám nie som žiadny krásavec a dokážem si predstaviť, čo to s človekom aj so ženou urobí, keď niečo také má a vidí to v zrkadle. Pochopiteľne aj s plochými, vyťahanými plackami sa dá kvalitne žiť, každému sa páči niečo iné, ale nepoznám žiadnu kultúru, kde by visiace placky boli archetypom krásy. Prirodzený pôvab nemôže ani zlá plastická chirurgia vziať niečomu, čo žiadny pôvab nemá.

Marcus, 53

Ja som skôr za prírodné tvary. Pokiaľ si žena zúfa a cíti sa pred zrkadlom škaredá, je k plastickej úprave dôvod, ale netreba to preháňať. Ktorý muž túži zvierať v ruke plastové misky? Ak chce žena väčšie prsia len kvôli márnivosti alebo kvôli kamarátke, ktorá ich má tiež, tak som proti. Páčis sa mi malé prsia, ale väčšie mi nevadia, sú tiež skvelé!

Peter, 34

Mám rád prírodné pevné prsia. Najhoršie je, keď ich ženy majú napchaté v push-up podprsenke a potom im spadnú ako padáky. To už človeka prejde chuť na všetko.
 

Tadeáš, 38

Mne sa páčia veľké umelé prsia, na tie prírodné nie som.
 

Miloš, 46

"Kozy" ma moc neberú, skôr si všímam dolnú časť tela ako hornú.
 

Marek, 35

Prsia existujú preto, aby boli veľké. Môže ich mať vyťahané po dvoch deťoch, ale hlavne, nech sú jej. Žiadne recyklované plastové prsia! Na to sa nedá ani len siahnuť.

Ivan, 38

Mne je to fuk. Hlavné je, ak ich má pevné. Aj keď som povolaním gynekológ, rovnako sa skôr zaujímam o dolnú polovicu tela.

Vašek, 46

Ak si odmyslím prípady, keď žena podstupuje plastickú operáciu naozaj z lekárskych dôvodov, a zostanem pri tej väčšine, kedy žena iba vylepšuje svoj vzhľad, potom mi pripadá, že je to veľmi podobné ako pri obraze. Nemôže každý vlastniť originály tých najlepších tvorcov, ale kto niekedy poznal, aký zásadný je rozdiel medzi originálom a kópiou akéhokoľvek obrazu, vie, že je lepšie zaobstarať si originál maľovaný aj menej známym a menej dobrým maliarom, menej dokonalé dielo ako len obyčajnú kópiu slávneho obrazu. Pretože len originál hlboko zasiahne myseľ svojou charizmou a kúzlom. Tak aj pôvodné, teda "originálne" prsia, akokoľvek menej dokonalé, sú pre mňa  zmyselné, voňavé, okúzľujúce. Aj preto, že taká je aj sama žena.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk