Zdroj: shutterstock.com

Sú vaše každodenné účesy nudné? Oživte ich týmto vlasovým HITOM!

Aktuálny módny doplnok, ktorý využijete doma, ale aj po návrate „do spoločnosti“. A ak si stále myslíte, že čelenky sú len pre malé dievčatká, vyvedieme vás z omylu.

Výhodou čeleniek je, že sa hodia pre všetky dĺžky vlasov a ku každému štýlu. Z krátkych vlasov urobíte vďaka čelenke zaujímavý účes, na dlhých vlasoch má aj funkčný význam.

Látkové čelenky
Veľkým hitom tohto leta sú látkové čelenky v akejkoľvek podobe. Stačí vám aj pekný kus látky, alebo zamatová stuha, ktorú si uviažete okolo hlavy tak, aby z nej ostali na zadnej časti visieť dlhé látkové konce a máte štýlový účes na každý deň. Alebo šatku obtočte a na vrchu hlavy spojte. Skúšajte, ktorý variant vám najviac pristane!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BARCHA ????? (@barchaparis),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ??????? (@venducast),

Čelenka ako šperk
Módne čelenky vyzerajú ako šperky a ozdobia účes na akúkoľvek príležitosť. Módnym trendom sú čelenky s mašľou, „vysoké čelenky“ a, samozrejme, aj vzor inšpirovaný zvieracou ríšou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa BOTIAS ACCESSORIES (@botiasaccessories),

Fascinátor
Tieto výrazné ozdoby do vlasov s obľubou nosia celebrity, napríklad Rihanna alebo Lady Gaga, ktoré majú rady extravaganciu. Fascinátor je najčastejšie vyrobený z modistickej sieťky a vytvarovaný do podoby kvetu. Uprostred býva dozdobený výrazným lesklým prvkom a často je ešte doplnený pierkami alebo flitrami.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @halo.lb,

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @halo.lb,

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk