diamanty Halada
Zdroj: HALADA

Príďte sa pokochať krásou drahokamov naživo a úplne zblízka

TS 06.07.2020, 11:00 Krása a móda
Vystavené budú v dňoch od 6. do 10. júla v butiku HALADA Avion Bratislava. Príďte sa zamilovať do nekonečnej palety farieb od jemných pastelových tónov až po intenzívne sýte odtiene.

Spojenie drahokamov s unikátnym výbrusom od Alexandra Kreisa a precízne remeselné zručnosti našich zlatníkov, to sú šperky z Masterpieces kolekcie HALADA. Započúvajte sa aj Vy do príbehu, ktorý začala písať sama príroda a objavte originálnu kolekciu šperkov s drahokamami, ktoré vznikali milióny rokov, aby dnes odhalili svoju pravú krásu a lesk.

diamanty Halada
Zdroj: HALADA

​Každý z drahokamov má výrazný tvar i výbrus z čoho následne vychádza dizajn jednotlivých šperkov. Drahokamy boli najprv definované slovami tak, aby vystihli predstavu o nich samotných. Následne bola táto predstava prenesená do podoby šperku. Celá unikátna kolekcia pozostávajúca zo siedmych solitérov bola tentokrát inšpirovaná prírodou a jej prirodzenou krásou.

diamanty Halada
Zdroj: HALADA

​Šesť z týchto jedinečných umeleckých diel sa v rámci svojho putovania objaví aj v butiku HALADA Avion Bratislava. Vystavené budú v dňoch od 6. do 10. júla a Vy sa budete môcť kochať krásou drahokamov naživo a úplne zblízka. Príďte sa zamilovať do nekonečnej palety farieb od jemných pastelových tónov až po intenzívne sýte odtiene. Do pozornosti dávame najmä náhrdelník s turmalínom pôvodom z afrického štátu Kongo v kombinácii so zlatom a diamantami, ktorého meno je “Jarný list“. Cena je na vyžiadanie priamo v butiku HALADA Avion Bratislava. K náhrdelníku a všetkým šperkom kolekcie Masterpieces sú automaticky priložené certifikáty.

diamanty Halada
Zdroj: HALADA

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk