party makeup
Zdroj: shutterstock.com

Vianočný večierok v znamení krásy. S týmito tipmi od vizážistky budete mať perfektný mejkap!

„Dobrý mejkapom sa dokážete zmeniť na nepoznanie, aj keď ste nemali čas chystať sa na párty celé týždne.“ Petra Hurbanová, vizážistka

5x pleť ako bábika

1. Najdôležitejšia je hydratácia pokožky pred nanesením mejkapu. Každé líčenie začnite hydratačnou maskou. Ak nemáte čas, môžete pred líčením použiť viac hydratačného krému. Nevynechajte pery!
2. Ako druhý krok naneste podkladovú bázu pod mejkap a nechajte dve minúty vstrebať. V prípade, že má pokožka nejaké nedokonalosti ako akné, červené alebo pigmentové fľaky, použite hutnejší korektor aby sa pleť zjednotila. Následne môžete naniesť krúživými pohybmi mejkap.
3. Ďalším krokom je použitie svetlého korektora pod oči a na čelo. Rozotrite ho do stratena. Ja používam korektor aj na očné viečko a spolu s púdrom spĺňajú funkciu podkladovej bázy pod očné tiene. Celý mejkap zafixujte transparentným púdrom, ktorý je vhodný na všetky typy a farby pleti.
4. Tvár jemne vykontúrujte tmavým púdrom, naneste líčka a rozjasňovač nad lícne kosti.
5. Nesmiete zabudnúť na úpravu obočia. Najideálnejšie sú tiene na obočie, ktoré je dobré zafixovať gélom.

fresh makeup
Zdroj: shutterstock.com

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk