neon colors
Zdroj: shutterstock.com

Bez oblečenia v týchto farbách neurobte už ani krok!

Milovaný aj nenávidený. Bol tu už veľa krát, kraľoval osemdesiatym rokom a potom sa vrátil okolo roku 2010. Teraz je tu späť! O čom je reč? NEÓN!

Neónové farby zažívajú svoj veľký comeback a nosia sa na všetkom. Tenisky, saká, teplákové súpravy, mikiny, dokonca i kabelky a rifľové bundy - to všetko teraz svieti v žltom, ružovom i zelenom neóne. Skúste to aj vy!

Odvážne a extravagantné dámy si môžu dovoliť aj nohavicový kostým v neónovej farbe a pokojne v ňom ísť do práce. Vyzerá to sexi, moderne a zároveň klasicky. Skvelá kombinácia! 

Neónový crop top je najväčší must have kúsok pre ženy s plochým bruchom. Nosí sa pod rifľovú bundičku, alebo aj iba tak, keď je veľké teplo. 

Neónový rolák je ďalšia vychytávka, ktorú môžete momentálne vídať na uliciach. Zíde sa v zime, ale aj v lete ku krátkym nohaviciam a vysokým podpätkom. Ak chcete nosiť neón, kombinujte ho s čiernou alebo bielou farbou, nič ďalšie výrazné už s ním nemiešajte. Outfit musí pôsobiť jednoducho a uvoľnene.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk