líčenie
Zdroj: www.pexels.com

Ak nemáte snehobiely chrup, na niektoré odtiene rúžov radšej zabudnite

Ak nemáte snehobiely chrup, na niektoré odtiene rúžov a leskov radšej zabudnite. Ak sú vaše zuby žlté či sivé, riaďte sa jednoduchými pravidlami. Svoj úsmev podčiarknete, a nie zakopete.

Biela môže všetko
Ak máte zuby farby ako americká celebrita, môžete si dovoliť akýkoľvek rúž a bude to okej, máte v podstate voľnú ruku.


Zuby s nádychom dožlta
S týmto neduhom bojuje väčšina ľudí, ktorí si ich nebielia, a nie je to vina nedostatočnej hygieny. Jednoducho, belošky majú málokedy sklovinu úplne bielu, aká je dnes preferovaná. Vyhýbajte sa odtieňom, ktoré majú nádych dooranžova, pretože žltosť ešte zintenzívnia. Jemná fialová, červená s modrastým podtónom, studená ružová – to sú odtiene, ktoré opticky zosvetlia váš chrup.

Zuby dosiva
Túto farbu zubov majú väčšinou fajčiari alebo ľudia, ktorí častejšie pijú kávu a červené víno. Vyhnite sa krvavo červeným a intenzívne fialovým odtieňom. Skúste to radšej s ružovou s hnedým podtónom.

Nude pre každú
Priesvitné lesky s kvapkou farby a rúže telových odtieňov pristanú väčšinou každej, len sa vyhnite príliš teplým odtieňom – ak sú vaše zuby žlté – a príliš studeným, ak sú sivasté.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk