Meghan Markle
Zdroj: shutterstock.com

Vojvodkyňa Meghan má už 38 rokov. Svoje narodeniny však chcela osláviť bez Kate a Williama

Povery o tom, že bývalá americká herečka vojvodkyňu Kate nemusí, sa zrejme zakladajú na pravde.

Vojvodkyňa Meghan oslávila v nedeľu 38 rokov. Na svojom oficiálnom Instagrame jej zablahoželala aj vojvodkyňa Kate spolu s princom Williamom, no žiadnej ani len formálnej odpovede sa nedočkali. Vojvodkyňa zo Sussexu má na to podľa viacerých medií svoj dôvod.

Americká herečka totiž odjakživa túžila byť ako princezná Diana. Neuvádzajú to jej len nevlastní súrodenci, ktorí s ňou nemajú najlepší vzťah, ale zmienila to aj ona sama na svojom blogu. V pozícii ,,Diany'' sa však nachádza viac Kate, než ona. Možno práve preto sa rozhodla k ďalšiemu nepeknému kroku.

Meghan si totiž Kate a Williama nielenže vymazala zo sociálnej siete, ale aj obmedzila ich prítomnosť. Na svoje narodeniny sa spolu s Harrym a synčekom Archiem vybrala za kráľovnou Alžbetou a jej manželom na jeden zo škótskych hradov. Vojvodkyňu Kate tak opäť vynechala. ,,Je jasné, kto je väčšia osobnosť,'' znel jeden z komentárov pod postom Kate na sociálnej sieti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Wishing a very happy birthday to The Duchess of Sussex today! ?

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.