Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: REUTERS

Synček Harryho a Meghan: Najkrajší darček mu môže dať kráľovná Alžbeta

Ostro sledované kráľovské dieťa sa narodilo do zlatej kolísky.

Jeho mama, vojvodkyňa  Meghan má už pre neho prvý darček. Luxusné hodinky od Cartiera, na ktoré nechala vyryť text: „Pre M. M. od M. M.“ Detskú izbu nechala natrieť vegánskou farbou s prímesou eukalyptu v neutrálnych bielych a sivých tónoch. Samozrejme, už je tam aj najnovší bezpečnostný systém, rovnako ako bezpečnostné dvere.

Na dieťatko tam už čakajú aj hračky plyšová kengura a ježura, ktoré si manželia priniesli vlani v októbri zo 16-dňovej oficiálnej náv­števy v Austrálii.

Najkrajší darček však môže dať bábätku jeho prastará mama, kráľovná Alžbeta. Podľa zaužívanej tradície je síce Harryho dieťa v poradí siedmym čakateľom na trón, ale nebude mu náležať titul princ.

Mužskí potomkovia môžu dediť vojvodský titul, takže chlapček bude známy ako vojvoda zo Sussexu a gróf z Dumbartonu. Kráľovná Alžbeta to však môže zmeniť a udeliť svojmu ôsmemu pravnúčaťu titul PRINC.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.