Meghan Markle a princ Harry
Zdroj: REUTERS

Toto gesto od Harryho nikto nečakal: Aké má plány po pôrode Meghan?

Najočakávanejšia udalosť roka vo Veľkej Británii sa blíži. Koncom apríla, alebo začiatkom mája by mala vojvodkyňa Meghan, manželka Harryho, porodiť svoje prvé bábätko.

Meghan sa zrejme rozhodne rodiť v pôrodnici, kde priviedla na svet svoje deti jej švagriná Kate. V súkromnom krídle nemocnice Sv. Márie - Lindo Wing, boli zamestnanci požiadaní, aby si v apríli nebrali dovolenku. 

Meghan sa stane mamou doslova do roka a do dňa. V máji minulého roka povedala ÁNO svojmu vyvolenému z britskej kráľovskej rodiny, a tak svoje výročie sobáša zrejme už oslávia pekne v trojici. A potom má Harry s rodinkou veľké plány.

Potvrdil, že sa chystá na materskú dovolenku! Síce len na dva týždne, ale od princa je to veľmi milé a džentlmenské gesto, ktoré by uvítala nejedná žena od svojho manžela, veď prvé dni sú pre čerstvú mamičku vždy najnáročnejšie.

V jednom však musel svojej manželke ustúpiť. Vyzerá to tak, že nebude priamo pri pôrode. Meghan sa rozhodla pre niekoho iného, kto ju bude držať za ruku a podporovať. Podľa zdroja z jej okolia sa stretáva s dulou, ktorá ju navštevuje v Kensingtonskom palaáci a Oxforshire. A práve ona bude jej anjelom strážnym v toľko očakávanej chvíli.

„Meghan sa zameriava na pokojnú a pozitívnu energiu okolo narodenia - veľmi v to verí,“ priznal zdroj pre US Weekly. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.