Zdroj: profimedia

Už od začiatku sa mu nepáčila. Princ William OTVORENE prehovoril o Meghan Markle

Keď sa prvýkrát objavila v kráľovskej rodine, všetci priaznivci hovorili o zmene. To vtedy ešte nikto ani len netušil, ako dokáže americká herečka zmeniť britskú monarchiu...

Zatiaľ čo kedysi mali k sebe neuveriteľne blízko a všetko prežívali spoločne, dnes sú na nože. Jedným z hlavných dôvodov je aj Harryho rozhodnutie odísť z kráľovskej rodiny a verejne prehovoriť o tom, čo sa deje za múrmi Buckinghamského paláca. Po niekoľkých týždňoch od momentu, keď si ryšavý princ sadol s jednou z najznámejších moderátoriek sveta Oprah Winfrey pred televízne kamery, sa však objavili aj iné, nové skutočnosti. Zdá sa, že Meghan Markle od začiatku nebola pečená-varená, ako ju druhí označovali. 

Už od začiatku totiž nebola sympatická nielen princovi Williamovi, ale aj kamarátom Harryho. ,,Meghan sa vie stať 500% nočnou morou,'' prezradili hneď niekoľkí blízki priatelia Harryho. ,,Nehovoriac o jej nekonečnom PR (pozn. redaktorka budovanie imidžu vo verejných sférach). Je proste typická.. Američanka!'' prehovorili ďalej pre DailyMail. 

,,Fanúšikovia zbadali bizarnú kombináciu prezentovania a správania Meghan a chápu, prečo to tak frustruje Williama,'' uvádza v kráľovskej publikácii spisovateľ Robert Lacey. William to podľa jeho slov už nevydržal a podľa dobre informovaného zdroja po pohrebe princa Philipa doslova penil. ,,Veď sa pozrite ako sa tá zákerná žena správala k služobníctvu - bezcitne!'' uviedol na adresu Meghan. 

​Povráva sa, že ich vzťahy boli nestabilné už od prvého momentu. Zatiaľ čo si ostatní mysleli, že ide len o závisť Kate a Williama, nakoľko sa pozornosť z nich zrazu presunula na Harryho a Meghan, pravdou bolo, že to bolo herečkino netradičné správanie. Do dnešného dňa sa William a Meghan sa medzi štyroma očami nestretli - a zrejme ani tak skoro nestretnú...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.