Meghan and Harry
Zdroj: shutterstock.com

Chceli nezávislosť, no napriek tomu zarábajú na kráľovskej rodine. Meghan a Harry žijú z dedičstva od Diany

V interview s moderátorkou Oprah Winfrey slávny pár prezradil aj to, čo ich momentálne živí.

Keď v januári 2020 vojvodkyňa a vojvoda zo Sussexu oznámili, že už chcú vystúpiť zo svojej rolí v kráľovskej rodine a viesť nezávislý život, spôsobili hotový ošiaľ.

,,Plánujeme vyvážiť náš čas medzi Spojeným kráľovstvom a Severnou Amerikou a naďalej si ctiť svoju povinnosť voči kráľovskej rodine. Táto geografická rovnováha nám umožní vychovať nášho syna a zároveň poskytnúť našej rodine priestor na zameranie sa na ďalšiu kapitolu,'' prezradili vo svojom oficiálnom vyhlásení. 

,,Tešíme sa, že sa v pravý čas podelíme o všetky podrobnosti o tomto vzrušujúcom ďalšom kroku, pretože pokračujeme v spolupráci s Jej Veličenstvom kráľovnou, princom z Walesu, vojvodom z Cambridge a všetkými príslušnými stranami. Dovtedy prijmite naše najhlbšie poďakovanie za vašu trvalú podporu.”

Jednou z prvých vecí, ktorou sa svetu pochválili, bol vlastný podcast. Za ten si mali zarobiť približne milión dolárov. Dvojica si napriek tomu dokázala zobrať hypotéku v hodnote 10 miliónov (zvyšných 5, ktoré potrebovali na kúpu domu, mali nasporené) a kúpiť sídlo v jednej z najluxusnejších lokalít sveta - vo vychýrenej šoubiznisovej štvrti v Los Angeles. Pompézneho života sa nevzdali ani čo sa materiálnych vecí týka. Média na to upozorňujú najmä pri outfitoch Meghan. Na rozhovor, ktorý viedla s Oprah, si totiž zvolila Armani šaty v hodnote niekoľko tisíc dolárov, ale aj šperky. Náramok, ktorý mala počas vysielania na ruke, dokonca patril jej zosnulej svokre princeznej Diane. 

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.