Zdroj: instagram

Princ Louis svojho bratranca Archieho ľúbi z celého srdca. Pozrite sa na to rozkošné gesto

Aj keď sa vojvodkyne Kate a Meghan vraj dvakrát nemusia, ich deti medzi sebou zdá sa necítia žiadnu nevraživosť. Dokazuje to najmä milé detské gesto princa Louisa.

Pred dvoma týždňami sa vojvodkyne spolu so svojimi ratolesťami vybrali spoločne do parku. Dôvodom bol blízky charitatívny zápas v póle, kde obidve prišli podporiť svojich manželov. Zatiaľ čo sa celá verejnosť zameriavala na gestikuláciu vojvodkýň a snažili sa vyčítať vzťah medzi nimi, takmer im uniklo milé gesto najmladšieho syna Kate Middleton.

Zdroj: instagram

Len 15-mesačnému princovi Louisovi sa, hneď po zbadaní svojho bratranca Archieho, rozžiarili očká. Synovi vojvodkyne Meghan takmer okamžite poslal vzdušnú pusu. A to aj napriek tomu, že si práve užíval pozornosť svojej mamy, ktorá sa mu dovolila hrať s jej slnečnými okuliarmi. Zdá sa tak, že malého Archieho má rad viac, než samotné vystrájanie. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.