Meghan Markle
Zdroj: shutterstock.com

Zažiarila aj za cenu, že porušila kráľovský protokol. Meghan Markle bola opäť neprehliadnuteľná

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa napriek ich vyjadreniu, že chcú žiť život v ústraní, opäť objavili na akcii plnej hviezd. Ako to už je zvykom, ich pozornosti sa tešili všetci ľudia naokolo.

Na premiére filmu z produkcie v Disney nechýbal ani kráľovský pár. Ako to už býva u Meghan zvykom, aj tentokrát sa celkom nedržala protokolu. Ten jej ako členke britskej monarchie ,,prikazuje'' neobliekať sa do čiernej farby, ktorá sa už takmer celé storočie využíva pri smutných udalostiach. Odporúčaný je taktiež puzdrový strih šiat, ktorý garantuje, že sa šaty nepohnú alebo nevhodne zdvihnú. Samozrejmosťou by mali byť aj pančuškové nohavice v telovej, sivej alebo čiernej farbe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This evening, The Duke and Duchess of Sussex attended #TheLionKing European premiere in London at the Odeon Theatre. In celebration of the film’s release, The Walt Disney Company announced #ProtectThePride, a global conservation campaign to support efforts protecting the rapidly diminishing lion population across Africa. As a part of their commitment to this cause, Disney also made a donation to The Duke of Sussex’s upcoming environment & community initiative which will be formally announced this autumn. The Duke and Duchess are committed to advancing conservation efforts across Africa and around the world, and working with communities to ensure a sustainable future for the planet. This evening Their Royal Highnesses had the pleasure of meeting the cast and creative team behind the film, as well as supporters of @africanparksnetwork, of which The Duke is President. Photo credit: PA images / Getty images - Chris Jackson

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

Napriek tomu, že sa bývalá americká herečka tradícii nedržala, všetkým prítomným sa jej vizáž pozdávala. Ocenila ju aj samotná popová diva Beyónce, s ktorou mala vojvodkyňa krátky rozhovor. ,,Zbožňujeme vás,'' údajne vzdala hold speváčka kráľovskej dvojici. Zdá sa tak, že si vojvodkyňa zo Sussexu získava srdcia po celom svete aj napriek svojej rebelskej povahe.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.