Meghan a Harry
Zdroj: TASR

Najmladší člen kráľovskej rodiny už nebude dlho sám: Meghan chce ďalšie dieťa!

Vojvodkyňa Meghan (37) a princ Harry (34) sa len nedávno stali hrdými rodičmi malého princa Archieho Harrisona. Rodičovské povinnosti sa však obom zapáčili natoľko, že by najmladšiemu princovi radi dopriali súrodenca.

Napriek nie práve ideálnym vzťahom v rodine sa bývalá herečka Meghan Markle, dnes už známa ako vojvodkyňa zo Sussexu, nikdy nebránila veľkej rodine. Práve naopak. Túto informáciu potvrdila aj kráľovská reportérka Katie Nichollová. ,,Zdroje blízke rodine mi prezradili, že by obidvaja chceli mať veľkú rodinu,'' vyjadrila sa pre televízny program Entertainment Tonight, ktorá o kráľovskom páre dokonca napísala vlastnú knihu.

Aj keď momentálne venujú všetku pozornosť malému princovi Archiemu, v najbližšej dobe by sa to už mohlo zmeniť. Vojvodkyňa si uvedomuje, že na splnenie svojich snov o veľkej rodine nemá toľko času. Už o necelý mesiac totiž oslávi 38 rokov. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

This morning, The Duke and Duchess of Sussex’s son, Archie Harrison Mountbatten-Windsor was christened in the Private Chapel at Windsor Castle at an intimate service officiated by the Archbishop of Canterbury, Justin Welby. The Duke and Duchess of Sussex are so happy to share the joy of this day with members of the public who have been incredibly supportive since the birth of their son. They thank you for your kindness in welcoming their first born and celebrating this special moment. Their Royal Highnesses feel fortunate to have enjoyed this day with family and the godparents of Archie. Their son, Archie, was baptised wearing the handmade replica of the royal christening gown which has been worn by royal infants for the last 11 years. The original Royal Christening Robe, made of fine Honiton lace lined with white satin, was commissioned by Queen Victoria in 1841 and first worn by her eldest daughter. It was subsequently worn for generations of Royal christenings, including The Queen, her children and her grandchildren until 2004, when The Queen commissioned this handmade replica, in order for the fragile historic outfit to be preserved, and for the tradition to continue. Photo credit: Chris Allerton ©️SussexRoyal

Príspevok, ktorý zdieľa The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal),

,,Kráľovská dvojica si veľmi želá, aby Archie nevyrastal sám, ale v obklopení ďalších súrodencov,'' prezradila reportérka a dodala, že Meghan a Harry sú priam ukážkovými rodičmi. Podľa jej slov je dokonca veľmi pravdepodobné, že ostro sledovaná dvojica oznámi tehotenstvo už budúci rok. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.