Modelka plus size
Zdroj: Instagram/theashleygraham

Slávna plus size modelka Ashley Graham ohuruje fotkami v plavkách. Za svoje telo sa nehanbí!

Ženám na celom svete dodáva najslávnejšia plus size modelka sveta poriadnu dávku sebavedomia. Je totiž spokojná so svojim telom a má rada svoje kypré tvary, ktoré vystavuje na obdiv.

Bacuľka, ktorá zarába svojim telom nedávno nafotila fotografie v štýle pobrežnej hliadky a nielen to. Pre ženy oblejších tvarov navrhla kolekciu plaviek, ktorá zožala veľký úspech. Na svoj Instagram neustále pridáva fotky v bikinách a natáča videá, kde vlní svojimi plnými bokmi. 

Ashley Graham (29) je porotkyňou v súťaži Amerika hľadá topmodelku, ktorej sa kedysi sama zúčastnila. Vo svete módy znie úspechy, aj keď sa neraz objavujú ostré poznámky na jej obezitu. Sama si z toho veľkú hlavu nerobí. Už neraz všetkým ženám odkázala: " Milujte sa za každých okolností." Aj napriek tomu, že nemá ideálne miery bolo na obálke niekoľkých významných svetových časopisov a má obrovské množstvo fanúšikov na celom svete. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk