serena tehotna  s priatelom
Zdroj: instagram/serenawilliams

Tehotná Serena Williams: Nahá pózuje pre známy časopis a jej fešný priateľ ju už ledva udvihne!

Alexandra König 12.07.2017, 11:55 Celebrity
Krása má veľa podôb a vie to aj dvorný fotograf magazínu Vanity Fair, ktorý Serenu Williams oslovil na nafotenie tehotenských aktov a titulnej fotografie augustového čísla. Tie fotky sú však úplne iné, než by ste čakali...

Onedlho svetová tenistka Serena Williams (35) privedie na svet svoje prvé dieťa, ktoré čaká s americkým autorom a úspešným biznismenom Alexisom Ohanianom (34) (mimochodom, Alexis je veľký sympaťák!). Pár sa po prvý raz stretol v roku 2015 v hoteli Hilton v Ríme. Navzájom sa nepoznali, ona nikdy nič od neho nečítala, on ju nikdy nevidel hrať tenis. Napriek tomu sa štíhly biely chlapec do urastenej černošky bláznivo zaľúbil a z ich lásky koncom minulého roka bolo počaté dieťa.

Pozrite si krásne a dychvyrážajúce fotografie, ktoré sympatická tenistka nafotila pre časopis Vanity Fair. V našej galérii nájdete aj jednu vtipnú foto, kde je vidieť, že Alexisovi už v piatom mesiaci tehotenstva trošku robilo problém Serenu držať na rukách :o)

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk