Zdroj: miss universe

Semifinálová dvadsiatka Miss Universe 2017: Pozrite sa na ich pekné riťky!

Silvia Lakatošová so svojimi krásnymi porotkyňami súťaže Miss Universe 2017 v posledných dňoch uzavreli kastingy a vybrali semifinálovú dvadsiatku dievčat. Tento ročník sa zaobišiel bez výrazne veľkých zadkov či pneumatík na bruchu.

Tak, už je známa semifinálová dvadsiatka dievčat do Miss Universe 2017. Z nich sa onedlho vytvorí finálová dvanástka, takže teraz je rivalita a súperenie na mieste, aj keď sa súperky väčšinou tvária ako najlepšie kamarátky. Musíme uznať, že tento rok sa prihlásilo veľa pekných, prirodzene pôsobiacich a najmä štíhlych dievčat, takže do septembra, kedy bude finále, nebudú mať zo sebou až tak veľa práce. Pretože, povedzme si otvorene, zhodiť  kilá na problémových partiách je to najťažšie! Týmto babám už len stačí doladiť detaily. Po  minulé roky bolo bežné, že na kastingy chodili dievčatá, ktoré potrebovali schudnúť aj desať kilogramov. A čo porotu najviac zaujíma pri výbere? Členky poroty Silvie Lakatošovej nám prezradili, že v prvom rade zaujímavá tvár, symetrická postavu, zdravé vlasy ideálne prirodzenej farby, pekný chrup a zdravá pleť.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk