Zdroj: Instagram_divorcerer

"Pokiaľ niekoho milujete, necháte ho odísť", povedal Brad Pitt o rozvode s Angelinou

iDnes.cz 09.05.2017, 07:00 Celebrity
Brad Pitt (53) sa prvýkrát viac rozhovoril o rozpade manželstva s Angelinou Jolie (41). Prezradil, že mal problémy s alkoholom, ale liečil sa. Z krachu vzťahu viní hlavne seba.

"Ak niekoho milujete, necháte ho ísť. Teraz už viem, čo to znamená. Znamená to milovať, bez toho aby ste druhého vlastnil. Znamená to neočakávať nič na oplátku. Bolo mi to sakramentsky jedno, kým som to nezažil, "povedal Brad Pitt s tým, že posledných pár mesiacov mal pocit, ako by zomrel.

Herec sa pred časom ukázal po dlhšej dobe na verejnosti výrazne vychudnutý. S jeho novým vzhľadom možno súvisí aj to, že prestal piť a liečil sa.

"Dosť som pil. Zrazu bol z toho problém. Teraz už je to pol roka, čo som si to uvedomil. Možno to vyznie čudne, ale som tomu rád, znovu mám cit v špičkách prstov. Naozaj by som sa mohol pokojne s vodkou spiť pod obraz. Bol som profesionál. Bol som v tom dobrý, "povedal v rozhovore pre magazín GQ a na otázku, ako dokázal s pitím seknúť, len odpovedal:" Nechcem už takto žiť. "

Priamo o Angeline Jolie sa v rozhovore zmienil len raz, keď novinári odporučil pozrieť sa na jej film First They Killed My Father: A Daughter of Cambodia Remembers.

Herec sebakriticky uznal, že kvôli svojim problémom nechal zájsť veľa vecí príliš ďaleko. V poslednej dobe sa snažil držať v ústraní aj kvôli šiestim deťom, ktoré s Angelinou Jolie vychovával. Nechce, aby Maddoxa (15), Paxa (13), Zaharu (12), Shiloh (10) a osemročné dvojčatá Vivienne a Knoxa negatívne zasiahol rozvod a jeho prepieranie v médiách. Angelina Jolie podala žiadosť o rozvod minulý rok v septembri.

Dvojica sa dala dohromady v roku 2005 pri nakrúcaní filmu Mr. & Mrs. Smith v čase, keď bol Brad Pitt ešte ženatý s Jennifer Aniston, s ktorou sa neskôr rozviedol. Angelinu Jolie si potom vzal aj na naliehanie detí v roku 2014.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk