Zdroj: Pinterest/madonnaciccone.tumblr.com

Pamätáte si Madonninu dcéru Lourdes? Neuveríte, čo z nej vyrástlo!

Petra Kalmanová 12.04.2017, 17:45 Celebrity
Madonnina prvorodená dcéra oslávila už dvadsiate narodeniny! Krásna Lourdes akoby mame z oka vypadla. Dokonca si myslíme, že je jej krajšou verziou. Veď posúďte sami.

Madonna celým menom Madonna Louise Ciccone je podľa Guinnessovej knihy rekordov najúspešnejšou sólovou speváčkou na svete. Je aj mamou šiestich detí. Najstaršia dcéra Lourdes Leon zdedila po mame neskutočný sexepíl. A nie len to, Lourdes navštevuje aj Univerzitu v Michigane, kde je študentkou múzických umení. Nedávno bola prichytená paparazzmi na pláži v Maiami v ružových bikinách. Celý svet tak mohol vidieť jej dokonalé krivky. 

Madonna má aj šestnásťročného syna Rocca s režisérom Guyom Ritchiem, s ktorým sa rozviedla v roku 2008.

Kráľovná popu si adoptovala aj syna Davida a neskôr dcéru Mercy. Na začiatku tohto roka Madonna opäť prekvapila, keď celému svetu prezradila, že si adoptovala aj ďalšie deti- štvorročné dvojičky Stellu a Esther z afrického Malawi. Na jej Instagramovom profile si môžete všimnúť, že celá rodina je z malých dvojičiek nadšená. Všetci spolu vytvárajú krásnu šťastnú rodinku.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk