Zdroj: profimedia

Zažíva druhú pubertu? Megan Fox vymenila chorého manžela za rebela

redakcia EVITA 08.06.2021, 14:25 Celebrity
Patrí k najkrajším ženám sveta a o pozornosť nemá núdzu. Nikto však nečakal, koho si po neúspešnom manželstve vyberie...

Herečka Megaan Fox bola manželkou herca Briana Austina desať rokov. Za ten čas dvojica priviedla na svet tri krásne ratolesti, no napriek tomu ich vzťah nebol šťastný. o 12 rokov starší Brian totiž mladej manželke jednoducho nestačil. Prvá kríza prišla po tom, ako dostal mŕtvicu a Megan sa o svoju polovičku musela starať. To odmietala, no po tom, čo sa manželov stav zlepšil, pri ňom ostala.

V roku 2020 však dvojica definitívne oznámila, že idú od seba. „Tri týždne potom, ako odišla kvôli natáčaniu, sa mi snívalo, že prišla naspäť a ukončila naše manželstvo. A to si väčšinou nepamätám svoje sny, keď sa zobudím. Napísal som jej o tom v správe, no ona ma uistila, že je všetko v poriadku," prezradil médiám Brian a dodal, že napriek všetkému má svoju bývalú manželku rád a verí, že aj ona neho.

Už niekoľko mesiacov sa Megan ukazuje po boku populárneho speváka, ktorý má umelecké meno Machine Gun Kelly. ,,Meghan s ním pracovala na filme a zblížili sa. Užívali si a spoznávali sa istý čas,'' prezradil zdroj z okolia nového páru. Zdá sa, že Megan je so spevákom skutočne šťastná. Odviazala sa pri ňom viac než kedykoľvek predtým a na verejnosti sa objavuje nielen v kontroverzných šatách, ale zároveň nešetrí ani svojím správaním. So svojim milovaným si lásku vyznáva na verejnosti ako pubertiačka. Čo myslíte?

Zdroj: profimedia

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Luxu Glossy ˙︶˙ (@luxuglossy)

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @exquisitebeings_

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk