herečka jennifer aniston sa stane maminou
Zdroj: dreamstime

Konečne sa dočkala! Obľúbená herečka Jennifer Aniston sa stane mamičkou

redakcia EVITA 14.04.2021, 12:35 Celebrity
Milá správa potešila nepochybne všetkých fanúšikov seriálovej Rachel Green.

Herečka Jennifer Aniston sa aj vo veku 52 rokov stále radí medzi najkrajšie a najobľúbenejšie svetové herečky. Napriek tomu, že má závideniahodnú kariéru, mala o čosi menšie na lásku. Jej prvé manželstvo s hercom Bradom Pittom síce vyzeralo už od začiatku skutočne rozprávkovo, no nakoniec nastal zlom. Obľúbený herec sa totiž počas natáčania kultového filmu Pán a pani Smithovci zoznámil s Angelinou Jolie, do ktorej sa okamžite zaľúbil. Nakoľko boli jeho city opätované a dvojica si spolu údajne začala už počas filmovania, sa tak rozhodol s Jennifer rozísť. 

Tá znášala rozchod veľmi ťažko. Najmä preto, že s Bradom plánovala založenie rodiny. „Či je čas... myslím si, že je možné pracovať aj s bábätkom a dokonca aj vtedy, keď je žena tehotná. Teším sa však na spomalenie pracovného tempa,'' uviedla v jednom zo svojich rozhovorov ešte predtým, než vôbec tušila, že sa jej manželstvo s hercom čoskoro skončí.

Jennifer si prešla intenzívnou terapiou, ktorá jej pomáhala zvládať obrovský bôľ, čo nastal po rozchode. Na herečku sa to totiž valilo z každej strany. Okrem toho, že ju ľudia považovali za egoistku, s ktorou sa Brad rozišiel pravdepodobne preto, že nechcela mať deti, neustále čelila titulkám, ktoré ohlasovali jeho exmanžela s novou partnerkou za najkrajší pár vôbec. 

Článok pokračuje na ďalšej strane

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.