Zdroj: shutterstock.com

Takto strávili Mikuláša známe slovenské rodinky. Veronika Cifrová má pre vás silný odkaz

Tento rok si užívali Mikuláša naozaj naplno.

Tento rok si znova celý svet užíval Mikuláša, ktorí niektorým priniesol množstvo sladkostí, ovocia, no tým neposlušnejším aj cibuľu či uhlie. No a takto si užívali Mikuláša naše známe slovenské rodinky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova)

Miriam Kalisová prezradila svoj sladký recept na takéto Mikulášske nepečené cheesecaky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova)

Dcérka Katky Jakeš mala tento rok Mikulášsku premiéru!

Dcérka Martina Valihoru a Natálie Germáni si tento rok taktiež zažila svoju premiéru. A musíme skonštatovať, že malá Zuna musela nazaj poslúchať, keď dostala toľko sladkostí.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Natália Germáni (@natalagermani)

Svojmu synovu manželia Vrbovskí tento rok pripravili perfektné prekvapenie. Patrik sa prezliekol za Mikuláša a potešil tak všetky deti naokolo.

Cifrovci pozdravili svojich fanúšikov z domácej karantény s takýmto silným odkazom:

Veselého Mikuláša z karentény, instasvet! Nech si v čižme nájdete najmä zdravie a opatrnosť, pretože covid nespí. A možno ešte dôveru vo vedu a fakty. Podľa prieskumu @globsecthinktank totiž štyridsať percent Slovákov neverí, že koronavírus existuje. Tak ja len, že - existuje. Jeden jeho nositeľ leží aj vedľa mňa. (Svoj výsledok stále neviem). Fakt, kamoši, dávajte na seba pozor, vianočné darčeky sa dajú vymyslieť aj inak ako v preplnených nákupných centrách, a varené vinko sa dá vychutnať aj inak ako na námestí hlava na hlave... nechcem kázať, chcem len aby sme všetci mali čo najkrajšie a najpokojnejšie Vianoce, pretože to nie je len o nás. Ale aj o tých zraniteľnejších, rizikovejších medzi nami. My Mikuláša hádam prvýkrát trávime bez babi a dedka, bez Molly, bez celej širšej hlučnej ekipy Ostrihoňovco-Cifrovco-Tenkelovco-Drobuliakovcov, a poviem Vám, už sa mi to nechce opakovať.. Pekný druhý Advent & buďme k sebe dobrí!

My prajeme rodinke veľa zdravia, nech sú čo najskôr v poriadku.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.