Zdroj: shutterstock

Nefalšovaná radosť! Pozrite sa, ako odchádzala Nicole Kidman zo súdu po rozvode s Tomom Cruisom

redakcia EVITA 13.11.2020, 11:00 Celebrity
Celebritný pár, ktorý bol v 90-tich rokoch sledovaný všetkými médiami, sa rozišiel po 10-tich rokoch manželstva.

Tom Cruise a Nicole Kidman sa do seba zamilovali počas natáčania filmu. Ako to Nicole neskôr opísala, ich láska bola vášnivá a ničím nespútaná. ,,Bola som mladá a okamžite som sa doňho celým srdcom zamilovala. Svadba bola naozaj z lásky,'' spomína na obdobie s Cruisom, ktoré začalo priam idylicky. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tom and Nicole at the 49th Annual Golden Globes in 1992

Príspevok, ktorý zdieľa Lolita? (@classiclolita),

Podobne tak ako herečka, aj Tom túžil po rodine. Dvojica si tak adoptovala dve deti - dcéru Isabellu a chlapčeka Connora. Tak ako každý jeden vzťah, aj ich si prechádzal menšou krízou. Nicole tak navrhovala Tomovi návštevu manželskej poradne či iné riešenia problémov. V tom čase sa však herec pridal do sekty, ktorá postupne začala mať kontrolu nad jeho životom. Z ničoho nič tak domov priniesol rozvodové papiere a manželku postavil pred hotovú vec. 

,,Bolo to zvlášne. Padoxne som v tom čase zažívala najlepšie obdobie svoje kariéry, zatiaľ čo môj vzťah sa zosypal,'' opísala neskôr svoje pocity pre americké média. Napriek tomu však tušila, že s Tomom nie je niečo v poriadku. Aj keď mu nikdy nepriala a nepraje nič zlé, nakoniec bola veľmi šťastná, že sa od neho oslobodila. Fotografie, ako vychádza zo súdnej siene hovoria za všetko. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk