Zdroj: instagram/ bagarovamonika

Monika Bagárová a jej maličká dcérka majú koronavírus. Takto s ním bojujú

redakcia EVITA 30.10.2020, 18:00 Celebrity
Česká speváčka sa s touto správou podelila na sociálnej sieti.

Vzhľadom na zhoršujúcu sa situáciu ohľadom koronavírusu sa nechala otestovať aj speváčka Monika Bagárová. S výsledkami sa rozhodla podeliť s fanúšikmi. ,,Tak bohužiaľ aj ja som pozitívna na Covid-19. Nemám žiaden ťažký priebeh a vďaka Bohu Ruminka sem tam zakašle, inak sa smeje a je stále veselá,'' priznala speváčka na sociálnej sieti. Ako informovala na svojom Instagrame, aj keď sa stav dcérky mierne zhoršil a má teploty, zatiaľ je všetko pod kontrolou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dva měsíce největší lásky na světě? Náš poklad, smysl života..??? #rumia #2months #love

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

,,Bola som prvé dni šialene unavená a bolela ma hlava, myslela som si, že to patrí k tomu, že v noci niekoľkokrát vstávam k Ruminke, a tak je telo unavené a jednoducho si potrebuje odpočinúť. Dnes už necítim chuť ani čuch. Sme doma v karanténe a je nám smutno za tatkom, ktorý je na tom rovnako, no bez príznakov, vo Vegas. Verím, že to všetko zvládneme a bude nám všetkým zasa fajn,'' doplnila Monika. My celej rodinke prajeme veľa zdravia!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk