Baywatch
Zdroj: Internet Movie Database

Kedysi sexsymbol z Baywatchu, dnes potetovaná babička. Čo sa stalo s krásnou Shauni?

redakcia EVITA 09.10.2020, 15:00 Celebrity
Aj keď jej viacerí predpovedali sľubnú hereckú kariéru, po skončení natáčania populárneho seriálu sa Erika Eleniak ako keby zo šoubiznisu vyparila.

Kto by si nepamätal krásnu záchranárku v červených plavkách? Erika bola kedysi symbolom krásy pre mužov, ale aj ženy, ktoré sa jej túžili čo najviac podobať. Herečka si uvedomovala svoje kvality a svoju slávu si patrične vychutnávala - objavovala sa na titulkách prestížnych časopisov a aj v menších filomových rolách. 

​To všetko sa však akosi začalo meniť po pôrode. Po dvoch deťoch sa jej postava rapídne zhoršila, čo si Erika nechcela pripustiť, a tak sa uchyľovala k azda najhoršiemu možnému riešeniu - nastavila si preháňadlovú diétu. To zapríčinilo to, že sa jej váha nebezpečne kolísala, raz bola extrémne vychudnutá, zatiaľ čo o pár týždňov mala o niekoľko kíl viac. 

Možno aj práve táto psychická nepohoda prispela k tomu, že ju dnes na televíznych obrazovkách badať už len zriedkavo. Pozrite sa teda, ako vlastne vyzerá dnes!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk