Zdroj: flickr

Známa modelka Gigi Hadid sa stala mamičkou. Pozrite sa na rozkošný záber!

redakcia EVITA 24.09.2020, 11:45 Celebrity
Jedna z najpopulárnejších modeliek súčasnosti zverejnila šťastnú novinu prostredníctvom sociálnej siete.

O tom, že je slávna modelka tehotná, sa začalo špekulovať už krátko po jej narodeninách. Tie sa počas karantény rozhodla stráviť so svojou rodinou a svojim staro-novým priateľom, spevákom z bývalej chlapčenskej skupiny One Direction, Zaynom Malikom. Dvojica, ktorá sa spolu roky ťahala, o pár týždňov potvrdila klebety - skutočne boli v radostnom očakávaní.

Aj keď sa modelka k svojmu súkromiu vyjadrovala naozaj zriedkavo, rodina s jej povolením prezradila, že Gigi očakáva dcérku. S niekoľkými zábermi tehotenského bruška sa dokonca pochválila modelka aj na sociálnej sieti. ,,Rastie vo mne anjel,'' napísala k fotografii, na ktorej si drží v brušku svoj poklad. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

33 weeks ♡

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Veľký deň, kedy na svet priviedla dcérku, nastal cez víkend. ,,Naše dievčatko sa pridalo k nám do tohto sveta cez víkend a už teraz zmenilo naše životy,'' napísala ku krásnemu záberu, na ktorom drží rúčku malého anjelika otecko Zayn Malik. A my, hoc sme tváričku bábätka nevideli, nepochybujeme o tom, že je mimoriadne nádherná.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Our girl joined us earth-side this weekend and she’s already changed our world. So in love??

Príspevok, ktorý zdieľa Gigi Hadid (@gigihadid),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk