Michaela Kocianová
Zdroj: shutterstock.com

Je krásna, obľúbená a naša. Na topmodelku Michaelu Kocianovú môžeme byť pyšní

redakcia EVITA 14.09.2020, 11:00 Celebrity
Jedna z našich najúspešnejších modeliek popiera všetky fyzikálne zákony. Je ultraštíhla, ako je pre modelky žiadúce, ale je aj obdarená pekným pozadím a najmä veľkým poprsím. Navyše, bez makeupu vyzerá stále ako dievčatko.

Michaela Kocianová, rodáčka z Trenčína, je naša najúspešnejšia súčasná modelka a patrí medzi top 50 najúspešnejších svetových topmodeliek.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I believe everything happen for reason. Do you? #Mexico

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Ako sa začala jej kariéra? Keď mala 16 rokov, vyhrala súťaž Kenvelo Elite Model Look. ,,Na súťaži som bola s otcom. Keď mu volali, že si ma vybrali, opýtal sa - ste si istý, Michaelu? Myslel si, že sa pomýlili,'' zaspomínala si s úsmevom naša modelka. Odvtedy si ju začali všímať a oslovovať ju prestížne značky a návrhári ako Vivienne Westwood, Dior, Rochas, Bottega Veneta... Čím je Miša taká výnimočná? Odborníci na krásu tvrdia, že atypickou tvárou so zvláštnym nosom a výraznými lícnymi kosťami. Podľa nás aj štíhlym telom v kombinácii s väčším poprsím. Ako jediná slovenská modelka dostala príležitosť predvádzať na show Victoria´s Secret, čo je pre väčšinu modeliek tá najvyššia méta.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Okrem toho, že sa Michaela dlhé roky venuje modelingu, má rozbehnutých niekoľko ďalších projektov. Pre showroom Virvar navrhla vlastnú kolekciu oblečenia a popritom je ambasádorkou modelingovej agentúry Elite, ktorá ju zastrešuje. Jej úlohou je aj vyberať nové, zaujímavé tváre slovenského a českého modelingu. Kto vie, či však na Slovensku máme modelku, ktorá dokáže viac ako Michaela - a popritom všetkom si zachová hodnoty rozumnej a pokornej ženy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

? @iammartingonda

Príspevok, ktorý zdieľa Michaela Kocianova (@michaelakocianova),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk