Meghan Markle and prince Harry
Zdroj: shutterstock.com

Stane sa dvojnásobnou mamou? Meghan Markle čaká ďalšie bábätko

redakcia EVITA 04.07.2020, 13:00 Celebrity
Informáciu o tehotenstve vojvodkyne priniesol magazín Woman's day.

Už od počatia syna Archieho sa dvojica netajila tým, že by si priali mať dve deti. Hneď po narodení ich prvého syna sa tak začala debata o tom, kedy bude mať bývalá vojvodkyňa ďalšie dieťa. Podľa amerického magazínu Woman's day by mala byť Meghan tehotná práve teraz. 

Práve únik do Spojených štátov je dôkazom toho, že Meghan a Harry radostne očakávajú príchod ďalšieho potomka. Americká herečka chce totiž svoje dieťa priviesť na svet bez pozornosti médií a mimo ich dosahu. Je však otázne, nakoľko sa jej to podarí, keďže sa so svojím manželom presťahovali do prominentnej štvrti Los Angeles, kde číha paparazzi na každom kroku. 

Meghan sa mala v poslednej dobe taktiež zaguľatiť a dôkazom toho, že nosí pod srdcom ďalšie dieťa, je aj to, že si neustále hladká bruško. ,,Harry potvrdil, že ďalšie dieťa je na ceste,'' uvádza magazín. Oficiálne stanovisko však dvojica zatiaľ neposkytla. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk