Zdroj: Internet Movie Database

Prirodzene krásna. Pozrite si, ako dnes vyzerá predstaviteľka známej filmovej hrdinky

redakcia EVITA 30.06.2020, 13:00 Celebrity
Tvár Lyndy Cyrter si nepochybne pamätá každý.. viete však, ako vyzerá vo veku 68 rokov?

Lynda Carter sa narodila v americkom štáte Arizona. Už ako 5-ročná sa prvýkrát objavila v talentovej šou a každému bolo jasné, že z malého dievčatka časom vyrastie veľká kráska. Lynda sa však sústreďovala na svoju hudobnú kariéru a už od svojich 16-tich rokov hrala v kapele. Tá síce žiaden významný úspech nedosiahla, no sláva si Lyndu našla o pár rokov neskôr. 

Na vysokej škole bola Lynda prezentovaná ako jedna z najtalentovanejších žiačok. Už počas štúdia sa zúčastnila regionálnej súťaže Miss Arizona, ktorú sa jej podarilo vyhrať. Svoj úspech zopakovala hneď na to, keď vyhrala ocenenie Miss World USA a ako reprezentantka Spojených štátov poputovala na celosvetové finále. Tam sa umiestnila medzi najkrajšími 15-timi ženami sveta. 

Po úspechu, ktorý jej nepochybne otvoril dvere do sveta šoubiznisu, sa Lynda rozhodla absolvovať herecký kurz v New Yorku. Zakrátko sa jej podarilo získať miesto vo viacerých béčkových filmoch, zlom však prišiel až po tom, čo získala rolu Wonder Woman v roku 1975. Jej interpretácia animovanej hrdinky sa stala ikonickou - a my sa nečudujeme prečo. Stále sa však čudujeme tomu, ako je možné vo veku 68 rokov vyzerať tak dobre!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

PJ party with my sweet girl! ?

Príspevok, ktorý zdieľa Lynda Carter Official (@reallyndacarter),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#wonderwomen #superhero #justiceleague #dc #comics #icon #lyndacarter #instagramers #love #you #me #us #we #popstar #rockstar #actress #model

Príspevok, ktorý zdieľa cc (@vibrainium.23),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.