Zdroj: Internet Movie Database

Kedysi sexsymbol z Baywatchu, dnes potetovaná babička. Čo sa stalo s krásnou Shauni?

redakcia EVITA 22.06.2020, 11:00 Celebrity
215 636 Diskusia (0) Tlač
Aj keď jej viacerí predpovedali sľubnú hereckú kariéru, po skončení natáčania populárneho seriálu sa Erika Eleniak ako keby zo šoubiznisu vyparila.

Kto by si nepamätal krásnu záchranárku v červených plavkách? Erika bola kedysi symbolom krásy pre mužov, ale aj ženy, ktoré sa jej túžili čo najviac podobať. Herečka si uvedomovala svoje kvality a svoju slávu si patrične vychutnávala - objavovala sa na titulkách prestížnych časopisov a aj v menších filomových rolách. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

@officialerikaeleniak #erikaeleniak #geek

Príspevok, ktorý zdieľa jose joaquin garcia (@malainfluenza),

​To všetko sa však akosi začalo meniť po pôrode. Po dvoch deťoch sa jej postava rapídne zhoršila, čo si Erika nechcela pripustiť, a tak sa uchyľovala k azda najhoršiemu možnému riešeniu - nastavila si preháňadlovú diétu. To zapríčinilo to, že sa jej váha nebezpečne kolísala, raz bola extrémne vychudnutá, zatiaľ čo o pár týždňov mala o niekoľko kíl viac. 

Možno aj práve táto psychická nepohoda prispela k tomu, že ju dnes na televíznych obrazovkách badať už len zriedkavo. Pozrite sa teda, ako vlastne vyzerá dnes!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy Thankful Thursday. There are no words to express how thankful I am for this shining, beaming, amazing Being.#EVERYTHING

Príspevok, ktorý zdieľa Erika Eleniak (@officialerikaeleniak),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy 50th Birthday! Erika Eleniak (born September 29, 1969) #the80srule #80s #HappyBirthday #ErikaEleniak @officialerikaeleniak

Príspevok, ktorý zdieľa theeightiesrule (@theeightiesrule),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk