Zdroj: instagram

Tie sú ale krásne! Toto sú najrozkošnejšie ratolesti slovenského šoubiznisu

redakcia EVITA 02.06.2020, 10:30 Celebrity
Keďže bol včera deň detí, vybrali sme pre vás zopár krásnych detičiek, ktorými sa môžu pýšiť naše celebrity.

Barbora Krajčírová

Krásna slovenská moderátorka má so slovenským hudobníkom Tomim Popovičom dcérku Amiu. Tá je nepochybne každým rokom krajšia a už teraz možno povedať, že z nej vyrastie krásna žena. Veď má aj po kom!

Mamba Dasha a Tony Porucha

Manželia Poruchovci sú rodičmi krásneho Manola, ktoré pripomína dieťa z katalógu. Chlapček pôsobí miestami exoticky, nehovoriac o jeho rozkošných jamkách, ktoré roztopia aj to najchladnejšie srdce. Veď posúďte sami!

Karin Haydu 

Karin sa môže pýšiť už takmer dospeláčkou. Napriek tomu, že jej dcérku Vanessu možno zaradiť k tínedžerom, pre svoju maminu bude stále jej princezničkou. A Vanessa tak veru aj vyzerá - už teraz je jasné, že z nej rastie naozaj nádherná žena. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje lasky... ❤️ #daughter #daddy #love #family #familytime #trip #travel #destination #holiday #together #dubai #welovedubai #enjoy

Príspevok, ktorý zdieľa Karin Haydu official (@karinhaydu),

Miriam Kalisová - dcéra Mia

Moderátorka Miriam Kalisová má z manželstva s Martinom Šmahelom takúto nádhernú dcéru. Krásna Mia sa čoraz viac podobá na svoju maminu a zrejme po nej zdedila aj lásku k vareniu - svojej mamine totiž v kuchyni ochotne asistuje a pomáha. Nehovoriac o tvorivých aktivitách, ktoré baby podnikajú spolu. Nuž, takto má vyzerať vzťah matky a dcéry!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

???? ..mami, vidím sa v tvojich očiach ? ..aj ja v tvojich ??? . . . #presneToto #inlove #forever #leboOnaJeMojVesmir #miaMia? #usmejSaMatka?

Príspevok, ktorý zdieľa Miriam Kalisová (@miriam.kalisova),

Alexandra Orviská a Martin Valihora 

Dvojica, ktorá spolu mimoriadne dobre vychádza do dnešného dňa, sa môže pýšiť dcérou Viktóriou. Z Viki nielenže vyrástla krásna slečna, zároveň je však mimoriadne šikovná a nadaná. Vyzerá to tak, že z nej bude pravá umelkyňa - Viki miluje tvoriť a my sa milujeme pozerať na jej diela. Nepochybne ju aj milujú jej rodičia, pre ktorých je najväčším darom na svete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

??

Príspevok, ktorý zdieľa Viktoria Valihora (@viktoriavalihora),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Viktoria Valihora (@viktoriavalihora),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?MÔJ ŽIVOT? @vikivalihora

Príspevok, ktorý zdieľa Alexandra Orviska (@alexandraorviska),

Zlatica Puškárová a Patrik Švajda

Moderátorská dvojica sa môže pochváliť krásnymi synčekmi Leom a Adamkom, ktorí sú nepochybne dokonalou kombináciou svojich rodičov. Blonďaví chlapčekovia majú už od detstva šibalský úsmev a o pár rokov budú nepochybne roztápať ženské srdcia. Naše roztopili už teraz!

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?naši domáci miláčikovia?

Príspevok, ktorý zdieľa Zlatica Puškárová (@zlaticapuskarova),

Mária Čírová a Marián Kachút

Známa speváčka sa môže zatiaľ pochváliť dvoma krásnymi ratolesťami - dcérkou Zoe a chlapčekom Hugom. K ním onedlho pribudne aj ďalší súrodenec a keď sa tak pozeráme na jej deti, je viac, než jasné, že aj ďalší chlapček bude nádherný.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Moje narodeninove dievcatko!!!! VSETKO NAJLEPSIE ZOE ❤️ milujeme ta najviac na svete!!! ?❤️❤️❤️❤️ #8

Príspevok, ktorý zdieľa MÁRIA K. ČÍROVÁ (@mariacirova),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk