Meghan and Harry
Zdroj: shutterstock.com

Meghan a Harry chceli byť finančne nezávislými, no napriek tomu žiadajú podporu od kráľovskej rodiny

redakcia EVITA 27.05.2020, 16:00 Celebrity
Aj keď sa Meghan a Harry vzdali kráľovských privilégií, všetkého sa vzdať nedokážu...

Už je to nejaký ten mesiac, čo americká herečka Meghan Markle spolu so svojím manželom, mladším synom princa Charlesa oznámili, že chcú žiť nezávisle od kráľovskej rodiny. Dvojica sa rozhodla presťahovať z Británie a začať si zarábať bez toho, aby využívali peniaze z britských daní. Zdá sa však, že nakoniec ich budú predsa potrebovať. 

Reč je totiž stále o ich ochranke, za ktorou si bývalá kráľovská dvojica stojí. Platiť si ju však nebudú a keďže sa nedočkali pomoci Kanady a ani Spojených štátov, dvojicu zachránil princ Charles. Ten bude síce ochranu svojho syna a jeho manželky financovať, no pod podmienkou, že vrátia všetky peniaze, ktoré minuli na rekonštrukciu ich domu vo Veľkej Británii. 

Charles taktiež od dvojice žiada, aby sa v dome, ktorý im kráľovská rodina darovala, nezdržiavali ani počas ich návštev Veľkej Británie. Vzhľadom na to, že tento dom dostali do daru a nezrekonštruovali ho za svoje peniaze, je to celkom fér... čo myslíte?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy 2nd ?Anniversary ?#PrinceHarry & Duchess #MeghanMarkle #MeghanAndHarry ❤️????

Príspevok, ktorý zdieľa Jose Garcia (@josegarcia3795),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk