Zdroj: shutterstock

On mal 24 rokov, ona len 15. Toto bola prvá priateľka Brada Pitta

redakcia EVITA 24.05.2020, 13:00 Celebrity
Aj keď žije Shalane v ústraní a vo vodách šoubiznisu sa nepohybuje už viac ako 30 rokov, predsa si na ňu z času na čas spomenú, najmä v súvislosti s jej bývalým priateľom. Čo na ňu poviete?

Shalane McCall sa s charizmatickým Bradom zoznámila počas natáčania seriálu Dallas v roku 1987. Aj keď bol medzi nimi 9-ročný rozdiel, dvojici to zdá sa veľmi nevadilo a napriek nízkemu veku detskej hviezdy sa spolu ukazovali na verejnosti.

Napriek poblúzneniu však táto láska dlho nevydržala a len čo Bradova postava v seriáli zmizla, ich vzťah začal pomaly upadať. Vydržali spolu rok a tri mesiace, keď sa ich cesty definitívne rozdelili. Zdá sa však, že Shalane našla šťastie v náručí iného muža - ani nie rok po randení s Bradom sa totiž vydala za muzikanta Trenta Valldaresa, s ktorým je do dnešného dňa. Každopádne musíme priznať, že im to s Bradom spolu nesmierne pristalo, čo myslíte?

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Brad Pitt & Shalane McCall (1987) #80s #80sstyle #bradpitt #shalanemccall #love #1980s #vintage #vintagestyle #the80s #1987

Príspevok, ktorý zdieľa Back to the 80's and 90's (@welcome.back.to.the.80s_90s),

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Brad Pitt and Shalane McCall (1987-1988)

Príspevok, ktorý zdieľa 80’s / 90’s / 00’s ? (@movieclvb),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk