Zdroj: shutterstock

Zo Céline Dion je už len kosť a koža. Trpí slávna speváčka anorexiou?

redakcia EVITA 22.05.2020, 18:00 Celebrity
Jedna z najznámejších speváčok sveta sa doslova stráca pred očami. Dôvodom by mala byť práve anorexia.

Po smrti manžela, ktorý bol od nej o 26 rokov starší, sa Céline musela vyrovnať s trpkým osudom. Napriek vekovému rozdielu ju totiž smrť jej milovaného zasiahla. ,,Milovala som ho celým srdcom. Nikto sa ku mne nikdy nesprával tak milo, ako on,'' zaspomínala si na Reného, ktorý kedysi pôsobil ako manažér talentov. Práve tak sa spoznal aj s Céline, a tak netvoril len súčasť jej súkromného, ale aj pracovného života.

​Dnes má speváčka 51 rokov, ktorej by jej netipoval veru nikto. Za jej zostarnutý vzhľad môže najmä jej váha, ktorá sa za posledné dva roky rapídne znížila. Speváčka je podľa viacerých odborníkov vo vážnom ohrození a je len otázkou ako dlho v takomto stave vydrží. Samotná Céline si z toho však zdá sa ťažkú hlavu nerobí. ,,Som príliš chudá? Viete ale, že som aj milá? Áno, je to pravda, že som trochu chudšia, všetko je však v poriadku, nič sa nedeje,'' odpovedala fanúšikom na Instagrame. 

Začiatkom roka speváčke však zomrela mama a k tomu mala speváčka podozrenie na Covid-19. Nemožno tak pochybovať o tom, že aj tieto udalosti ovplyvnili jej zdravotný stav.. čo myslíte, je to ešte v poriadku?

Zdroj: instagram

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk