Aneta Parišková zverejnila fotografiu bez vlasov. Takto ju poznačila rakovina

redakcia EVITA 22.05.2020, 15:00 Celebrity
Obľúbená moderátorka podstupuje chemoterapie.

Moderátorka Aneta Parišková si momentálne prechádza azda najťažším obdobím svojho života. Po tom, ako jej lekári diagnostikovali Hodgkinov lymfóm, ktorý sa jej usadil pod hrudnou kosťou, musela podstúpiť okamžitú liečbu, ktorá ju odrezala od jej rodiny a najbližších.

Aj keď zatiaľ absolvovala prvé kolo chemoterapie, vedľajšie účinky liečby sa už začali prejavovať a známej moderátorke začali výrazne rednúť a vypadávať vlasy. Aneta sa tak rozhodla pre odvážny krok - svoju korunu krásy sa rozhodla dať dole ešte predtým, než si ju zoberie zákerná choroba. 

Oporou je najmä jej manžel, ktorý sa svoju milovanú polovičku rozhodol ostrihať. ,,Dva týžne od začiatku chemoterapie mi začali vypadávať celé chumáče vlasov. A tak sa naša kuchyňa zmenila na  kaderníctvo. Pred úplným vystrihaním sme ešte skúsili punkerský štýl,'' napísala k dojemným fotkám moderátorka a my len posielame energiu a želáme skoré uzdravenie!

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk