Kate with William
Zdroj: shutterstock.com

Šľachetné gesto Williama a Kate. Cez videohovor sa rozhodli potešiť detičky

redakcia EVITA 10.04.2020, 11:30 Celebrity
Ani počas pandémie Kate a William nezabúdajú na svoje kráľovské povinnosti... dokonca ani tie milé.

Kráľovská dvojica, ktorá sa angažuje vo viacerých charitatívnych projektoch, sa prihovorila deťom v akadémii v Lancashie. Na tejto školskej akadémií sú totiž deti lekárov, ktorí bojujú s koronavírusom. Na začiatku tak Kate a William poďakovali pedagógom, ktorí sa momentálne starajú o deti. 

Deti si počas videohovoru nasadili na hlavy zajačie čelenky - ako symboliku Veľkej noci. Celá konverzácia sa niesla v uvoľnenom duchu a malé deti sa dokonca nezdráhali opýtať aj osobnejšie otázky. Jednou z otázok bolo aj to, akú najvýznamnejšiu osobnosť stretli. Zatiaľ čo to pre Kate bol známy prírodovedec David Attenborough, William odpovedal neurčito: ,,Najlepší ľudia, akých som stretol nie sú známi.''

Pracovníci zariadenia neskrývali nadšenie nad milým gestom kráľovskej dvojice. ,,Bolo to úžasné, deti sa veľmi tešili,'' prezradili zahraničným médiám a dodali, že hovor bol naozajstným spríjemnením dňa všetkým prítomným deťom. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk