Zdroj: shutterstock

Kliatba rodu Kennedyovcov pokračuje. Ďalší dvaja členovia rodiny sú mŕtvi

redakcia EVITA 06.04.2020, 07:00 Celebrity
Smutnú správu oznámila v oficiálnom vyjadrení samotná rodina.
Vnučka zosnulého politika Roberta Kennedyho sa so svojou rodinou nachádzala v dome svojej mamy. Približne okolo štvrtej hodiny poobede sa hrali na dvore, keď im mala do vody spadnúť lopta. 48-ročná Maeve sa spolu so svojím 8-ročným tak vybrala na kanoe a rozhodli sa loptu hľadať. 

Naspäť sa však už nevrátili. ,,Zašli príliš ďaleko a nedokázali sa vrátiť naspäť,'' uviedol zronený manžel, ktorý má s Maevou ďalšie dve malé deti. Aj keď okamžite vyhlásili pátranie a pobrežná stráž začala prehľadávať oblasť takmer okamžite, bezúspešne. V ten večer mal vietor fúkať rýchlosťou 50 kilometrov za hodinu a vlny dosahovali výšku až jeden meter. 

Rodina na sociálnej sieti Facebook informovala o tom, že pátranie je pozastavené, nakoľko ich šanca na prežitie je takmer nulová. "Je jasné, že Maeve a Gideon zomreli," napísal a dodal, že záchranári našli vo štvrtok večer prevrátené kanoe. Napriek tomu dúfa, že ich telá sa podarí nájsť a bude ich môcť riadne pochovať...

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk