Zdroj: Wikimedia

Jedna z posledných fotografií Karla Gotta. Jeho manželka zverejnila dojímavý odkaz

redakcia EVITA 01.04.2020, 06:00 Celebrity
Mimoriadne dojemná fotografia si získala srdcia tisíce ľudí...

Už je to viac než polrok od smrti velikána Karla Gotta. Mnohonásobný český slávik po sebe zanechal milujúcu manželku s deťmi. Aj keď sa pre nich život po smrti Karla zastavil, Ivana vníma aj bolesť ostatných starších ľudí, špeciálne počas tejto izolácie. 

Na sociálnej sieti zverejnila dojemnú fotografiu, na ktorej je s Karlom len pár týždňov pred jeho smrťou.„Veľmi obdivujem a skláňam sa pred všetkými zdravotníkmi v 1. línii, ktorí s nasadením vlastného zdravia zachraňujú životy tým najviac chorým. Vážim si všetkých lekárov, sestričky, ošetrovateľov, lekárnikov, hasičov, policajtov či predavačky, ktorí v týchto dňoch vynakladajú veľa úsilia pre bezpečnosť a pomoc nám všetkým. Rovnako myslím aj na dobrovoľníkov, medikov a všetkých, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomáhajú a podávajú pomocnú ruku,“ napísala ku fotke vdova po božskom spevákovi a dodala, že sama vie, ako seniori ocenia láskyplnú starostlivosť či výpomoc od druhých.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk