Zdroj: shutterstock

Situáciu zľahčoval a teraz ho dostihla. Britský premiér Johnson má koronavírus

redakcia EVITA 27.03.2020, 13:40 Celebrity
Britský premiér správu potvrdil na Twitteri.

Koronavírus sa šíri vo svete obrovskou rýchlosťou. Dostihla aj britského premiéra Borisa Johnsona, ktorý situáciu na začiatku výrazne zľahčoval. To, že je pozitívny na nový typ vírusu potvrdil samotný premiér. Testovať sa dal na vlastnú žiadosť. 

,,Za posledných 24 hodín sa u mňa prejavili mierne príznaky a testovali ma pozitívne na koronavírus," uviedol na sociálnej sieti Johnson. Momentálne sa nachádza v izolácii, no to mu podľa jeho slov nebráni v tom, aby svoju prácu vykonával čo najlepšie. Dôležité rokovania a vyhlásenia bude absolvovať prostredníctvom videokonferencií. 

Britský premiér mal od štvrtka zvýšenú teplotu a ustavičný kašeľ. Ani to ho však údajne nedokáže odradiť. ,,Nemajte pochýb o tom, že môžem pokračovať vďaka čarom modernej technológie v komunikovaní so svojím tímom a viesť národný protiútok voči koronavírusu,'' vyjadril sa Johnson. ,,Spolu ho porazíme,'' dodal vo videu. 

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk