Zdroj: shutterstock

Smutná správa z kráľovského dvora. Princ Charles má koronavírus

redakcia EVITA 25.03.2020, 12:45 Celebrity
Kráľovská rodina potvrdila, že nový vírus zasiahol aj 72-ročného syna kráľovnej Alžbety.

Podľa zahraničných médií má princ Charles mierne príznaky ochorenia. Napriek svojmu veku zatiaľ nie je v kritickom stave.

,,Zostáva v dobrom zdravotnom stave a pracuje z domu ako v týchto dňoch zvykol,'' informoval fanúšikov Charlesov úrad. Najstarší syn kráľovnej Alžbety a zároveň prvý nástupca na kráľovský trón je momentálne pod dohľadom odborníkov.

,,Nie je možné určiť, ako princ z Walesu koronavírus dostal, keďže sa počas svojich povinností stretol s veľkým množstvom ľudí,'' píše sa v oficiálnom stanovisku. Princ sa nachádza v domácej karanténe v Škótsku. Testovať sa dala aj manželka princa Charlesa. U Camilly bol však test na koronavírus negatívny. 

Buckinghamský palác informoval, že kráľovná Alžbeta II. sa momentálne nachádza v dobrom zdravotnom stave. Podľa viacerých zdrojov ju mal vidieť Charles naposledy takmer pred dvoma týždňami, kedy zároveň poslednýkrát vystúpil na verejnosti. Všetky osoby, s ktorými prišiel do styku, momentálne testujú.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk