Zdroj: Wikimedia

Priznanie známej modelky Adriany Sklenaříkovej: Chcem si adoptovať tri deti naraz

redakcia EVITA 24.03.2020, 09:00 Celebrity
Jedna z našich najznámejších modeliek sa vo francúzskom magazíne priznala, že túži po veľkej rodine.

Rodáčka z Brezna sa dlhé roky netajila tým, že chce mať veľkú rodinu. Prvé vlastné dieťa sa jej však podarilo mať až vo veku 46 rokov. Uvedomuje si, že nie každá žena má takéto šťastie. ,,Je pravda, že sme mali dieťa veľmi neskoro. Môj manžel má 64 rokov,'' priznala pre zahraničné médiá. 

Keď sa jej podarilo porodiť vytúženú dcérku Ninu, vedela, že jej sen o veľkej rodine sa nerozplynul, práve naopak. „Ak by som sa mala rozhodnúť sama, chcela by som si adoptovať hneď tri deti, v tomto momente. Mohla by som podniknúť kroky k adopcii, naozaj chcem,“ prezradila ďalej a dodala, že pre manžela je to o trochu komplikovanejšie, nakoľko je už otcom dospelého syna.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Mes deux #amours... Moje dve #lasky ...

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Ohanian Sklenarikova (@adrianakarembeusklenarikova),

Jej manžel sa totiž bojí toho, že vo svojom veku by tu už pre deti nemohol byť toľko, koľko by zrejme potrebovali. Adriana to však berie z inej stránky - snaží sa pripomínať, že keď sa už ona s manželom pominie, medzi súrodencami predsa bude silné puto a budú sa navzájom podporovať. Či sa jej podarí splniť si sen o veľkej rodine, je zatiaľ otázne. S istotou však možno povedať, že jej robí radosť jej takmer dvojročná dcérka Ninka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

A mother’s love will never end, it is there from beginning to end! #happymothersday #joyeusefetedesmeres

Príspevok, ktorý zdieľa Adriana Ohanian Sklenarikova (@adrianakarembeusklenarikova),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk