Zdroj: shutterstock

Zasiahol aj kráľovskú rodinu. Koronavírus sa dostal do Buckinghamského paláca

redakcia EVITA 23.03.2020, 12:00 Celebrity
Koronavírus, ktorý vo Veľkej Británii zabil už desiatky ľudí, sa dostal aj do kráľovského paláca.

Len pred pár dňami v médiách vyšla informácia o tom, že britská kráľovná Alžbeta II. spolu so svojím manželom Filipom, opustili Buckinghamský palác a odišli do svojho sídla, hradu Windsor. Nový vírus totiž nepochybne vyľakal aj ich. Až teraz sa však ukázalo, že majú obrovský dôvod na obavu. 

Ako totiž informovali britské médiá, u jedného zo zamestnancov Buckhinghamského paláca, sa potvrdil koronavírus. Bolo to ešte v čase, keď sa nachádzala v paláci samotná kráľovná. ,,V súlade s príslušnými pokynmi a našimi vlastnými procesmi sme podnikli potrebné opatrenia k ochrane všetkých zúčastnených zamestnancov a ľudí,'' poskytol oficiálne stanovisko kráľovský dvor.

Koronavírus v Británii momentálne trápi viac než 5-tisíc ľudí. Čísla sa zväčšujú každým dňom a vláda prijíma nové, zásadnejšie opatrenia. Zákerný vírus si totiž nevyberá, koho zasiahne...

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Her Majesty The Queen!??c

Príspevok, ktorý zdieľa Her Majesty The Queen (@hm.queenelizabethh),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.