Daniela Christová
Zdroj: Peter Zakovič

Ivana Christová bola kedysi najkrajšou ženou sveta. Jej krásu zdelila aj jej dcéra

redakcia EVITA 27.02.2020, 15:00 Celebrity
Z dcéry, ktorú má dnes známa podnikateľka a filantropka s francúzskym podnikateľom vietnamského pôvodu, je už nádherná dáma.

Pred viac ako 30-timi rokmi sa Ivana stala prvou Miss Československa. Jej krása presvedčila aj porotcov súťaže Miss Maja International, ktorú vyhrala v Dominikánskej republike o pár týždňov na to. Krásna Slovenka sa stala tvárou viacerých módnych magazínov a všetko sa vyvíjalo sľubne. Štyri roky po prestížnej súťaži sa Prešovčanka zamilovala do podnikateľa Daniela Ubauda, no ich cesty sa o krátku chvíľu rozišli. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Christova (@christova.ivana),

Z trojročného manželstva však vzišla krásna dcéra Daniela, ktorá má dnes už 25 rokov. Už na prvý pohľad je jasné, že krásu zdelila najmä po mame. Na jej tvári však badať exotické črty, ktoré Daniele pridávajú na šarme a pôvabe. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Daniela Christova (@danielachristova),

Dcéra má s mamou úžasný vzťah, aký by im mohla nejedna matka s dcérou závidieť. Obdive sa totiž pohybujú v kozmetickom priemysle, a tak možno povedať, že jablko nepadlo ďaleko od stromu. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ivana Christova (@christova.ivana),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk